- CAMERON SINO

Цена
€31 80 / 62 20 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
CS-PMC046XL
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
CS-PMC046XL
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Батерия |
| Тип аксесоар | Батерия |
| За вид устройство | Универсален |
| За вид устройство | Универсален |
| Батерия/Акумулатор формат | CS-PMC046XL |
| Батерия/Акумулатор формат | CS-PMC046XL |
| Химически състав | Lithium-Ion |
| Химически състав | Lithium-Ion |
| Капацитет | 3400 mAh |
| Капацитет | 3400 mAh |
| Тегло | 0.05кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 3400mAh |
| Напрежение (V) | 3.7 |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Съвместимо устройство | Електронни цигари |
| Оригинална | Съвместима |
| Енергия (Wh) | 12.58Wh |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 0.05кг |
Резервна батерия Cameron Sino CS-PMC046XL за iQos 2.4 Plus Charger Box
Осигурете си цял ден работа на вашия iQos 2.4 Plus Charger Box с тази висококапацитетна Li‑Ion батерия от 3400 mAh. Проектирана от Cameron Sino, тя възстановява оригиналното време на работа и надеждност, за да не пропускате нито една сесия. Лесна за монтаж и изработена с качествени клетки за дълготрайна употреба.
Ключови Предимства
- Удължено време на работа — капацитетът от 3400 mAh отговаря или надвишава оригиналния, осигурявайки повече впръсквания между зарежданията.
- Надеждна Li‑Ion технология — стабилно напрежение 3,7 V без мемори ефект, така че можете да зареждате по всяко време.
- Перфектна съвместимост — проектирана специално за iQos 2.4 Plus Charger Box, гарантираща сигурно прилягане и безопасна работа.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип батерия | Li‑Ion |
| Капацитет | 3400 mAh |
| Напрежение | 3,7 V |
| Енергия | 12,58 Wh |
| Съвместимо устройство | iQos 2.4 Plus Charger Box |
| Марка | Cameron Sino |
| Модел | CS-PMC046XL |
| EAN | 4894128144052 |
Какво има в кутията
- 1 × батерия Cameron Sino CS-PMC046XL
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







